Νέα ενημέρωση

Σας ενημερώνουμε για τα εξής:

• Σήμερα τοποθετήθηκε στο σχολείο μας εκπαιδευτικός των Εικαστικών, οπότε  αύριο Παρασκευή 25/9 όλα τα παιδιά θα αποχωρήσουν κανονικά στις 13.15.
  • Επίσης, μέχρι αύριο Παρασκευή 25/9 οι εγγεγραμμένοι μαθητές/τριες του Ολοήμερου για τη σχ. χρονιά 2020-2021 πρέπει να προσκομίσουν στο σχολείο την Αίτηση Επικαιροποίησης της εγγραφής τους, γιατί υπάρχουν εκπρόθεσμες αιτήσεις μαθητών και οι θέσεις στα 2 τμήματα του Ολοήμερου είναι καλυμμένες.

Σας υπενθυμίζουμε ότι η φοίτηση στο Ολοήμερο πρέπει να είναι σταθερή. Σε περίπτωση που έχουν αλλάξει τα δεδομένα της οικογένειάς σας και δε χρειάζεται το παιδί σας να παραμένει στο Ολοήμερο, παρακαλούμε να μην «κρατάτε» τη θέση. Υπάρχουν οικογένειες που το έχουν απόλυτη ανάγκη!

Η Δ/νση του Σχολείου