ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!

……και κάπως έτσι τελειώνει το 2022 στο σχολείο μας.
Γιορτινή ατμόσφαιρα και διάθεση παντού , στο σχολείο, στους/στις μαθητές/τριες και στους εκπαιδευτικούς.
Στολισμένες  αίθουσες, χριστουγεννιάτικα τραγούδια, παραμύθια, ζωγραφιές, κατασκευές, παράσταση από τη Β´ τάξη, κάλαντα….
Συγχαρητήρια στην υπεύθυνη της βιβλιοθήκης μας, την κ. Ελένη Κουτσοδόντη, για την πολύ όμορφη δράση που οργάνωσε «Να σας διαβάσουμε μια ιστορία;»
Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όλους τους/ τις μαθητές/ τριες της Β’ τάξης, στις δασκάλες τους κ. Στάικου , κ. Χρονοπούλου, κ. Αυθίνου και κ. Μητρονίκα, στη μουσικό μας κ. Σκαρπέλη και  στην εικαστικό μας κ. Νικόλοβα για την υπέροχη γιορτή που οργάνωσαν και παρουσίασαν.
Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων που είναι πάντα δίπλα στους εκπαιδευτικούς και τους/ τις μαθητές/ τριες του σχολείου μας.
Καλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά με υγεία και πολλές όμορφες στιγμές .